سفارت اسپانیا کجاست؟

سفارت اسپانیا کجاست؟

چگونه به سفارت اسپانیا برویم؟

اسپانیا کشوریست مملو از رنگ و آفتاب، با سواحلی لوکس و مسحورکننده. این کشور به سبب تاریخ و فرهنگ غنی خود جاذبه‌های دیدنی فراوانی دارد که در دل هر کدام حکایتی نهفته‌است. تنوع دیدنی‌ها، شنیدنی‌ها و خوردنی‌ها، اسپانیا را به یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری تبدیل کرده‌است.

برای سفر به این کشور رنگارنگ ابتدا باید برای دریافت ویزای آن اقدام کنید. خبر خوش این است که اسپانیا یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است و با دریافت ویزای شنگن این کشور می‌توانید از مزایا و امکانات ویژه آن بهرمند شوید.

برای دریافت ویزای اسپانیا ابتدا باید با توجه به هدف خود از سفر، نوع ویزای مورد استفاده خود را انتخاب کنید و برای انجام مابقی مراحل به سفارت اسپانیا در تهران مراجعه کنید.

انواع ویزای اسپانیا به شرح زیر است:

-          ویزای توریستی

-          ویزای ترانزیت فرودگاهی

-          ویزای اقامت بلند مدت برای تحصیل و کار

 

لازم به توضیح است که ویزای توریستی اسپانیا برای کسانی است که در مدت زمانی کوتاه برای تفریح به این کشور سفر می‌کنند و با این ویزا اجازه کار و یا اقامت بیشتر از مدت تعیین شده را ندارند. حداکثر اعتبار این ویزا 90 روز است.

در نهایت پس از انتخاب نوع ویزای خود به وب‌سایت کارگزاری رسمی سفارت اسپانیا به آدرس اینترنتی https://blsspain-iran.com/persian/index.php مراجعه کنید. پس از طی مراحل لازم، ویزای شما حداقل پس از گذشت 21 روز کاری آماده خواهدشد.

اگر قصد سفر به شهرهای اسپانیا را دارید بر روی تور اسپانیا کلیک کنید.

undefined

 

سفارتخانه اسپانیا کجاست؟

سفارتخانه اسپانیا در تهران به آدرس " دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، شماره ۱۰" قرار دارد که یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 4 بعداز ظهر آماده خدمت‌رسانی به شما است. برای اطلاعات از خدمات آن می‌توانید به وب‌سایت آن به آدرس اینترنتی www.exteriores.gob.es  مراجعه کنید.

نکته قابل توجه این است که برای ارائه خدمات هرچه بهتر به درخواست‌کنندگان ویزا، تمامی مراحل صدور ویزا در شرکت  BLS یا همان کارگزار رسمی سفارت اسپانیا انجام ‌می‌گیرد و شما در وقت تعیین شده باید به این شرکت به آدرس "خیابان پاسداران شمالی، پایین تر از چهارراه فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم، پلاک ۱، مجتمع تجاری آرتمیس ، طبقه دوازدهم" مراجعه کنید. این شرکت از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 صبح تا 4 بعد از ظهر آماده ارائه خدمات به متقاضیان می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت شرکت BLS به آدرس اینترنتی https://blsspain-iran.com/persian/index.php مراجعه کنید.

undefined

از چه مسیری به سفارت اسپانیا برویم؟

نزدیکترین مترو به سفارتخانه اسپانیا ایستگاه شریعتی و نزدیکترین مترو به شرکت BSL ایستگاه قلهک است و از آنجایی که تردد ماشینها در این محدوده در نزدیکی پایان ساعات اداری بسیار زیاد می‌شود و به احتمال زیاد به سختی جای مناسبی برای پارک پیدا خواهید کرد و ممکن است مسیر برگشت، شما را کلافه کند، به همین خاطر بهتر است که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، در این صورت می‌توانید یک گردش مختصری هم در آن حوالی داشته‌باشید.

می‌توایند از کافه‌های معروف این منطقه که منوهای جذابی هم دارند استفاده کنید مثل کافه باغ کاریز و یا کافه رستوران دیژون با فضای بازش در شهر کتاب فرشته؛ در ضمن باید بگم که بستنی چیمنی هم در این منطقه شعبه دارد. همچنین برای کمی تفریح ادبی می‌توانید به خانه موزه شهید مطهری هم سری بزنید و اینطوری می‌تونید هم به کارتون برسید و هم یه روز عالی را تجربه کنید.

ادامه مطلب ...