مدارک مالی مورد نیاز برای ویزای شینگن

مدارک مالی مورد نیاز برای ویزای شینگن

مدارک مالی برای اخذ ویزای شینگن کدام‌اند؟

مدارک مالی نشان دهنده توانایی شما در انجام هزینه‌­های مختلف به هنگام اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت در کشور مقصد می‌­باشد و جهت اخذ ویزای شینگن و جلب اطمینان سفارت کشور مورد نظر لازم است که مدارکی را جهت اثبات داشتن توانایی مالی خود ارائه نمایید. مدارک مالی در کنار مدارک شغلی از مهمترین مدارک برای اخذ ویزای شینگن است. از جمله مدارک مالی که می­‌توانید ارائه دهید برای دریافت ویزای شینگن به شرح زیر می‌­باشد:

 

  • برای مدارک مالی لازم است پرینت 3 ماهه آخر حساب بانکی و گواهی مانده حساب حداقل 30 ميليون تومان به همراه ترجمه آن که دارای مهر بانک باشد ارائه دهید.
  • پرداخت 50 میلیون تومان ضمانت نامه بانکی که نشان دهنده‌­ی برگشت شما از سفر می‌­باشد. مدارک و ودیعه از زمان اقدام برای ویزا تا زمان برگشت از سفرتان به صورت امانت باقی می­‌ماند.
  •  اصل و ترجمه سند ملکی به نام خودتان یا همسرتان که اصل سند همان موقع پس از رؤیت به شما بازگردانده خواهد شد. اگر سند به نام همسرتان می‌­باشد کپی تمام شناسنامه همسر هم الزامی است.
  • اگر میزان حساب بانکی‌تان اندک باشد، به همراه داشتن یک نامه از پدر، همسر و یا دعوت‌کننده و بستگان نزدیک که قادر به حمایت مالی از شما هستند می‌تواند راهی برای پذیرش شما باشد که باید مدارک حساب بانکی شخص مورد نظر به همراه ترجمه رسمی آن را پیوست کنید.

مدارک شغلی برای اخذ ویزای شینگن کدام است؟

هر چه مدارک مالی شما تکمیل­‌تر باشد احتمال شما برای دریافت ویزای شینگن بیشتر خواهد بود. برای اطلاع بیشتر از جزئیات مدارک و راهنمایی در این زمینه با مشاوران آژانس مسافرتی ژیوار سفیر نوین تماس بگیرید.

ادامه مطلب ...