دفاتر انگشت نگاری ویزای کانادا در اروپا

دفاتر انگشت نگاری ویزای کانادا در اروپا

با مهمترین دفاتر انگشت‌نگاری ویزای کانادا در اروپا آشنا شوید

برای انگشت نگاریِ ویزایِ کانادا دفاتر زیادی وجود دارد که کشورهای اروپایی نیز شامل آن می‌باشند. در این کشورها نیز مانند کشورهای آسیایی افراد متقاضی می‌بایست به یکی از دفاتر VAC در شهرهای دارای این دفاتر مراجعه کرده و انگشت‌نگاری شوند تا پرونده‌شان به جریان بیفتد. کشورهای زیادی در اروپا دارای دفاتر انگشت‌نگاری هستند، از جمله: آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، یونان، اسپانیا و... در این بخش به نکاتی در مورد این کشورها می‌پردازیم.

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در دوسلدورف

در صورت سفر افراد متقاضی به آلمان و تمایل به انگشت‌نگاری در این کشور باید پس از آپلود مدارک به صورت آنلاین و دریافت برگه بیومتریک به دفتر VAC که در شهر دوسلدورف آلمان است مراجعه کرده و انگشت‌نگاری شوند. این نکته را هرگز فراموش نکنید که شخص متقاضی پیش از مراجعه به دفتر VAC حتما باید از طریق دفاتر معتبر گردشگری در ایران برای دریافت وقت سفارت اقدام نماید. همچنین در نزدیکی این دفتر مراکز خرید و اجناس با قیمت‌های مناسب می‌باشد و با قطار حدودا نیم ساعت تا شهر کلن فاصله دارد که که این شهر پر از رستوران های ایرانی و افراد ایرانی است. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم ماهان ایر حدودا 5 ساعت و نیم می‌باشد. این کشور برای افرادی که عاشق خرید کردن آن هم با قیمت‌های مقرون به صرفه هستند بسیار مناسب است. آدرس دفتر VAC در دوسلدورف واقع در :

Karlstrasse 104-3rd Floor-40210 Dusseldorf-Germany

 undefined

دوسلدورف یکی از شهرهای مهم برای انگشت‌نگاری ویزای کانادا

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در رم

دفتر دیگری برای انگشت‌نگاری کانادا در شهر رم واقع در کشور ایتالیا می‌باشد.در این شهر نیز شخص پس از دریافت وقت قبلی و آپلود مدارک و دریافت برگه بیومتریک به دفتر VAC مراجعه کرده و پرونده خود را به جریان می‌اندازد. از نکات مثبت این کشور نزدیکی این دفتر به قدیمی‌ترین و تاریخی‌ترین آثار باستانی شهر رم است که مناسب افراد علاقه‌مند به تاریخ و آثار باستانی می‌باشد. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم آلیتالیا و یا ایران‌ایر حدودا 5 ساعت و نیم است. پس از انگشت نگاری در این شهر حتما توصیه میشود که از این شهر زیبا و تاریخی دیدن نمایید. آدرس دفتر VAC در رم :

Viale Regina Margherita-177,zipcode 00198-Rome-Italy

 undefined

اگر برای انگشت‌نگاری ویزای کاندا به رم سفر کردید حتما از رم باستان نیز دیدن کنید.

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در پاریس

برای انگشت نگاری در این کشور باید به قلب این کشور یعنی شهر پاریس سفر کنید و مانند دیگر شهرهای اروپایی پس از آپلود مدارک به صورت آنلاین و دریافت وقت قبلی به دفتر VAC در این شهر مراجعه نمایید. این دفتر به خیابان شانزلیزه که مملو از نمایندگی‌های برندهای معروف و بسیار مورد علاقه بانوان جوان است نزدیک است. افراد می‌توانند پس از انگشت‌نگاری به این خیابان مراجعه کرده و طبق علایق و سلایق خود از هر آنچه را که می‌خواهند خریداری کنند. این شهر از نظر تاریخی-فرهنگی و زیباییی یکی از بی نظیرترین شهرهای دنیاست که هر بیننده‌ای را محو خود خواهد کرد. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم ماهان ایر و یا ایران ایر حدودا 5 ساعت و نیم است. آدرس این دفتر واقع در :

82 Rued Hauteville-75010 Paris-France

 undefined

پاریس یکی از زیباترین شهرهای جهان برای انجام انگشت‌نگاری ویزای کانادا

 

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در وین

پایتخت اتریش شهر وین یکی دیگر از مراکز دارای دفتر انگشت‌نگاری برای ویزای کانادا است و اشخاص باید پس از دریافت برگه بیمتریک و وقت سفارت به این دفتر مراجعه کنند. از نکات مثبت انشگت‌نگاری در این شهر نزدیک بودن این دفتر به ساحل دانوب از معروف‌ترین سواحل کشورهای اروپایی است. همچنین از یک سو به قصر شونبرون که دارای سالنی معروف به نام سالن ایرانی در آن وجود دارد نزدیک می‌باشد. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم اتریشی و یا ایران ایر حدودا 5 ساعت و نیم است آدرس دفتر VAC در این شهر واقع در :

Fern Korngasse 10-2nd Floor-Offce Top N/203-1100 Vienna-Austria

 undefined

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در وین

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در آتن

از دیگر شهرهای دارای مرکز انگشت نگاری شهر آتن واقع در کشور یونان است و شخص پس از دریافت برگه بیومتریک به دفتر VAC  در این شهر مراجعه کرده و انگشت نگاری خود را به پایان می‌رساند. این دفتر به تاریخی‌ترین بناهای شهر آتن، از قبیل آکروپلیس به معنای صخره مقدس، پارتنون نیایشگاهی باستانی نزدیک می‌باشد. افراد پس از انگشت‌نگاری می توانند دقایقی از وقت خود را صرف بازدید از این بناهای تاریخی نمایند. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم ASIAN حدودا 5 ساعت و نیم است. آدرس دفتر VAC در ان هر واقع در :

Kodrou 7-Chalandri Athens 15237-Greece

 undefined

پس از انگشت‌نگاری ویزای کانادا به دیدن تاریخ یونان بروید

انگشت‌نگاری ویزای کانادا در مادرید

شهری که در کشور اسپانیا دارای دفتر VAC برای انگشت‌نگاری می‌باشد. شهر مادرید از شهرهای صنعتی این کشور می‌باشد. افراد پس از دریافت برگه بیومتریک و وقت قبلی به این دفتر مراجعه کرده و انگشت‌نگاری می‌شوند. پس از انگشت‌نگاری می‌توانند به سواحل زیبای نزدیک به این دفتر مراجعه کرده و تفریح نمایند. فاصله این شهر تا ایران با پرواز مستقیم ماهان ایر حدودا 5 ساعت و نیم است. آدرس دفتر VAC در این شهر واقع در:

Fernando El Catolico 101B-28015 Madrid-Spain

undefined

شهر زیبای مادرید

 

اگر تصمیم دارید برای دریافت ویزای مولتی کانادا اقدام نمایید با مشاوران ژیوار تماس بگیرید.

ادامه مطلب ...