جواب ویزای کانادا چقدر طول می‌کشد؟

جواب ویزای کانادا چقدر طول می‌کشد؟

جواب ویزای کانادا چقدر طول می‌کشد؟

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که برای دریافت ویزای 5 ساله کانادا اقدام کرده‌اید و یا تصمیم به اخذ ویزای کانادا دارید و مراحل پرونده‌سازی و انگشت‌نگاری برای ویزای کانادا از طریق مراکز ویزا در آنکارا و یا دیگر مراکز دارای دفاتر انگشت‌نگاری را پشت سر گذاشته‌اید، حتما برایتان سوال پیش آمده که فراید پاسخگویی سفارت در خصوص قبول و یا رد ویزای شما چقدر طول می‌کشد و چه عواملی در کاهش یا افزایش این زمان موثر است. در این مقاله به سوال‌هایتان جواب خواهیم داد.

 

در نظر داشته باشید که داشتن ویزای شینگن از مهمترین عوامل موثر در اخذ ویزای کانادا است.
اگر قصد سفر به اروپا و اخذ ویزای شینگن دارید بر روی تور اروپا بهار 98 کلیک کنید.

 undefined

 جواب ویزای کانادا چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان پاسخ ویزای توریستی کانادا

هنگامی که مراکز ویزای کانادا درخواست ویزای توریستی شما را دریافت می‌کنند، پیش از تصمیم‌گیری و اعلام نتیجه ویزا یک سری اقدامات لازم وجود دارد و پس از انجام انگشت‌نگاری در مراکز ویزا، طبق اعلام سایت رسمی سفارت کانادا بین 3 روز تا 6 ماه کاری طول می‌کشد تا پرونده شما بررسی شود. اگر درخواست ویزای شما را سفارت پذیرفته باشد، کارگزاران ما به شما اطلاع می‌دهند و لازم است گذرنامه خود برای ضمیمه کردن ویزا به بخش پیکاپ ویزا تحویل دهید.

 

۲ مورد را می‌توان به عنوان مهم‌ترین موارد در تعیین نتیجه درخواست ویزای توریستی کانادا عنوان کرد:

تکمیل دقیق و صحیح فرم‌های درخواست ویزای توریستی کانادا (کوچک‌ترین اشتباه و یا ابهامی در اطلاعات در این فرم‌ها می‌تواند باعث شود که افسر مهاجرت به راحتی به شک بیافتد و درخواست ویزای توریستی شما به کانادا را ریجکت کند.) تکمیل این فرم‌ها را می‌توانید به کارگزاران ما بسپارید.      

افسر مهاجرت (شخصی که پرونده درخواست شما را بررسی خواهد کرد و تصمیم خواهد گرفت که با ویزای شما موافقت شود یا خیر.) به یاد داشته باشید که اگر تمامی قوانین لازم برای درخواست ویزای توریستی کانادا رعایت نشود، افسر مهاجرتی به هر دلیلی می‌تواند درخواست شما را رد کند.

 

همچنین زمان پردازش پرونده‌های درخواست ویزا تا حدودی به شرایط زیر نیز بستگی دارد :

  • نوع ویزای درخواست شده
  • کامل و صحیح پر کردن فرم‌های درخواست (مهم‌ترین عامل)
  •  در چه تاریخی درخواست فرستاده می‌شود (اگر پس از انگشت‌نگاری، زمان بررسی پرونده شما شامل روزهای تعطیل و غیر کاری باشد طبیعتا زمان بیشتری می‌برد.)

 

قبل از هرگونه اقدام برای اخذ ویزای کانادا با مشاوران ژیوار تماس بگیرید.

021-54795000

 

ادامه مطلب ...