با داشتن ویزای کانادا به چند کشور بدون ویزا میتوانید سفر کنید؟

با داشتن ویزای کانادا به چند کشور بدون ویزا میتوانید سفر کنید؟

با ویزای کانادا به کدام کشورها می‌توانید سفر کنید؟

ویزا توریستی کانادا  یکی از معتبرترین ویزاها به شمار می‌رود که در چند سال اخیر این ویزا به ایرانیان واجد شرایط داده می‌شود که می‌توانند هر سال 6 ماه از این ویزا استفاده کنند و هیچگونه محدودیتی برای تعداد دفعات ورود و خروج وجود ندارد. یکی دیگر از مزیت‌های دریافت ویزا کانادا ورود به 8 کشور دنیا بدون نیاز به ویزا می‌باشد.

برای ورود به برخی از این کشورها شما باید از خاک کشور کاندا وارد شوید. لیست این کشورها عبارتند از:

مکزیک

مکزیک کشوری است واقع در آمریکا شمالی و پایتخت این کشور مکزیکو سیتی می‌باشد، مردم این کشور به 3 زبان اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی صحبت می‌کنند. کشور مکزیک جاذبه‌های توریستی و گردشگری بسیار زیادی دارد.

اگر ویزای معتبر آمریکا، کانادا، انگلستان، ژاپن و یا یکی از کشورهای شنگن را داشته باشید می‌توانید بدون نیاز به ویزای کشور مکزیک به مدت 180 روز به مکزیک سفر کنید. فقط لازم به ذکر است که برای سفر شما باید از کشور صادر کننده ویزا وارد کشور مکزیک شوید. برای مثال شما با داشتن ویزا کانادا می‌بایستی اول به کشور کانادا وارد شوید و بعد از آن به کشور مکزیک سفر کنید.

 undefined

قایق‌‌های تفریحی در مکزیکو سیتی

کاستاریکا

جمهوری کاستاریکا در آمریکای مرکزی قراردارد. از آنجایی که که کاستاریکا در 8 تا 12 درجه شمالی استوا قرار گرفته است آب و هوای آن در طول سال استوایی و گرمسیری می‌باشد، با داشتن ویزای کانادا می‌توانید به مدت 30 روز در این کشور حضور داشته باشید.

 null

یکی از سواحل زیبای کاستاریکا

پاناما

پاناما در آمریکای مرکزی می‌باشد. زبان رسمی این کشور اسپانیایی می‌باشد و سفر به این کشور با جاذبه‌های گردشگری بسیار می‌تواند هیجان انگیز باشد. اقامت با ویزای کانادا در این کشور 30 روز می‌باشد.

 undefined

کانال پاناما که دو اقیانوس آرام و اطلس را به یکدیگر پیوند می‌دهد.

جمهوری دومنیکن

این کشور در آمریکای جنوبی است که پیش از این مستمره اسپانیا بود. جمهوری دومنیکن جاذبه‌های خارق‌العاده‌ای را به خود اختصاص داده است. شما با داشتن ویزای معتبر کشورهای کانادا، آمریکا، انگلیس و شینگن می‌توانید سفری 30 روزه به این کشور را تجربه کنید.

 undefined

کاخ بلاجی در جمهوری دومنیکن

کوبا

حتما نام کوبا به گوشتان خورده است. این جزیره در آمریکای مرکزی و دریای کاراییب است. این کشور با داشتن سواحل زیبا، گونه‌های خاص گیاهی و جانوری و آب و هوای مطلوب همیشه میزبان گردشگران بوده است. شما از خاک کشور کانادا می‌توانید به مدت 30 روز در این جزیره زیبا اقامت داشته باشید.

 undefined

 

آنتیگوا وباربودا

آنتیگوا و باربودا ایالتی متشکل از دو جزیره‌ی خواهر می‌باشد. زبان رسمی این دو جزیره انگلیسی است. آنتیگا دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی از جمله واحل شنی، فعالیت‌های آبی و مجموعه‌های بزرگی از غذاخوری‌های جهان می‌باشد که این غذاها در این جزیره سرو می‌شود. مدت اقامت شما در این کشور با داشتن ویزای کانادا 30 روز می‌باشد.

 undefined

آنتیگوا، جزیره‌ای در کاراییب

انگلستان

شما با داشتن ویزای کانادا تنها به مدت 24 ساعت (ویزای ترانزیت) می‌توانید در انگلستان حضور داشته باشید. انگلستان حتی برای حضور شما به مدت 24 ساعت در فرودگاه این کشور شما را وادار به اخذ ویزای ترانزیت می‌نماید.

 undefined

لندن، شهری توریستی و تاریخی

مقدونیه

کشوری است در جنوب شرقی اروپا و شمال یونان ، این کشور عضو سازمان جهانی تجارت است. با داشتن ویزای کانادا مدت زمان اقامت شما در مقدونیه 15 روز خواهد بود.

 undefined

کلیسا ارتدوکس در مقدونیه

 

ادامه مطلب ...