باید و نبایدهای مدارک مالی جهت اخذ ویزای مولتی کانادا | ویزای کانادا

باید و نبایدهای مدارک مالی جهت اخذ ویزای مولتی کانادا | ویزای کانادا

نکاتی درمورد مدارک مالی جهت اخذ ویزای مولتی کانادا که نمی‌دانستید.


یکی از نکات بسیار مهم و تاثیرگذار در فرایند اخذ ویزای مولتی کانادا مدارک مالی فرد درخواست‌کننده می‌باشد. مدارک مالی درواقع به افسر بررسی‌کننده سفارت کانادا این مسئله را نشان می‌دهد که شما توانایی مالی برای سفر به کانادا را دارید و همچنین در مدت زمان سفر، برای این کشور بار و زحمت مالی نخواهید داشت. اما چه نکاتی درخصوص مدارک مالی ویزای کانادا وجود دارد که رعایت کردن آنها تاثیر مثبتی در در روند صدور ویزای کانادا خواهد داشت و عدم رعایت قطعا شما را با ریجکت شدن ویزا مواجه خواهد کرد؟

undefined

مدارک مالی از مهم‌ترین مدارک برای درخواست ویزای کانادا می‌باشد.

به طور مثال: یک پزشک که دارای حساب بانکی می‌باشد که حقوق‌های دریافتی به آن حساب واریز می‌شود، باید پرینت گرفته شود و همراه بقیه مدارک به سفارت ارائه گردد. اگر علاوه بر آن مشغول فعالیت دیگری است و آن فعالیت دارای حساب بانکی جداگانه‌ای می‌باشد حتما ارائه داده شود، اگر که سپرده‌ای در بانک‌های مختلف دارد ارائه دهد زیرا می‌تواند موثر باشد.

اما مشکل از انجا پیش می‌آید که خیلی از افراد برای جلوگیری از درز اطلاعات شخصی هیچ حساب فعالی به اسم خود که صاحب شغل هستند ندارند و حساب‌های فعال به اسم فرزندان یا همسرشان می‌باشد. در این صورت بنا به قوانین سفارت زن و شوهر می‌توانند مدارک یکدیگر را به سفارت کانادا برای اخذ ویزای مولتی 5 ساله  ارائه دهند و اگر فعالیت‌های پدر در حساب فرزند زیر 16 سال باشد حتما باید حساب بانکی فرزند نیز ارائه شود .

اگر سپرده ارائه شود حتما باید پرینت ریز 6 ماهه‌ای که سود آن سپرده واریز می‌شود نیز ارائه گردد تا نشان دهد که پول زمان طولانی در حساب بوده است.

یک اشتباه غلط درمورد حساب بانکی ویزای کانادا

برخلاف آنچه عموم تصور می‌کنند درمورد ویزای مولتی کانادا نباید به هیچ وجه یک دفعه مبلغ بالایی به حساب واریز شود و در مدت کوتاه دوباره برداشت گردد چرا که نشان می‌دهد فرد متقاضی برای بالا بردن مانده حساب بانکی، پول را از جای دیگر تامین نموده است و در صورتی که فرد این‌گونه اقدام کند باید مبلغ واریزی حتما به مدت طولانی حداقل 3ماه در حساب وی ثابت باشد و برداشت نشود.

 undefined

درمورد ویزای کانادا سوالی دارید؟ از مشاوران ژیوار بپرسید.

اگر می‌خواهید برای دریافت ویزای مولتی کانادا اقدام کنید با مشاوران ژیوار تماس بگیرید.

ادامه مطلب ...