5 دلیل برای ریجکت ویزای کانادا

5 دلیل برای ریجکت ویزای کانادا

دلایلی که باعث ریجکت ویزای مولتی کانادا می شود

اگر برای دریافت ویزای مولتیپل کانادا اقدام کرده‌اید و یا قصد این کار را دارید دانستن نکاتی که منجر به رد درخواست شما می‌شود، کمک زیادی به شما خواهد کرد. ردی ویزای کانادا دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد. شناسایی دلایل ردی این ویزا اهمیت زیادی دارد که عوامل اصلی که موجب ردی درخواست ویزای متقاضیان می‌گردد، در این بخش مورد بحث قرار می‌گیرد. این عوامل عبارت‌اند از:

 null

چه دلایلی باعث ریجکت ویزای مولتی کانادا می‌شود؟

 هدف از سفر (PUROPSE OF VISIT)

یکی از دلایل ردی ویزای کانادا این است که کارمند سفارت با توجه به مدارکی که از طریق متقاضی ارائه داده شده برایش قانع‌کننده نبوده است. به عنوان مثال زمانی که متاهل هستید و به تنهایی درخواست ویزای کانادا داده می‌شود از دید کارمند سفارت شبهه برانگیز می‌باشد که چطور به جای سفر توریستی خانوادگی سفر به صورت تنها انجام می‌پذیرد.

 

دعوت‌نامه (INVITATION LETTER)

یکی دیگر از موارد به دعوت‌نامه شخص مرتبط می‌شود. زمانی که دعوت‌نامه از شخص یا شرکتی در کانادا باشد تحت هیچ شرایطی برای سفارت کانادا قابل پذیرش نمی‌باشد. تنها دعوت‌نامه اقوام درجه یک (پدر-مادر-خواهر و برادر با 5 سال اقامت در کانادا) برایشان با شرایط خاص و مورد تایید سفارت قابل پذیرش می‌باشد.

 undefined

 

 سوابق سفر (TRAVEL HISTORY)

سوابق سفر تاثیرگذارترین گزینه برای دریافت ویزای مولتی کانادا می‌باشد. داشتن ویزاهای معتبر لیبل‌دار (شامل ویزای شینگن-ویزای آمریکا-ویزای انگلیس-ویزای استرالیا) و سفر به کشورهای دارای مهر ورود و خروج (ترکیه-دبی و ...) برای گرفتن ویزای کانادا بسیار مهم است. این ویزاها نشان‌دهنده این است که سفر زیاد می‌روید که نوعی کثیرالسفر بودن می‌باشد. تمامی این سفرها هم باید مربوط به 3 تا 5 سال اخیر باشند.

بنابراین بدون داشتن سفرهای فراوان دریافت ویزای کانادا سخت و یا حتی غیرممکن می‌باشد.

undefined

 وضعیت مالی (FINANCIAL ACCOUNTS)

دلیل دیگری که باعث ردی ویزای کانادا می‌شود بحث حساب بانکی اشخاص می‌باشد.

داشتن گردش مالی خوب نشان‌دهنده فعالیت کاری شما می‌باشد. ریز گردش حساب برای کانادا بسیار اهمیت دارد. ریز گردش 6 ماهه اخیر حساب با مانده 130 میلیون تومان به بالا و تمکن مالی همین حساب الزامی می‌باشد. حساب سپرده به تنهایی برای این ویزا کفایت نمی‌کند. اگر گردش مالی حساب و یا مانده حساب جاری مناسب نیست تحت هیچ شرایطی یک مرتبه حساب فرد نباید پر شود. پرینت حساب باید طبق بالانس گردش‌های قبلی تکمیل شود تا به سقف مورد نظر برسد. همچنین حد ماکسیمم برای حساب 500 میلیون تومان می‌باشد. در غیر این صورت ردی ویزا بالا می‌رود.

undefined

 وضعیت شغلی (PROFESSIONAL DOCUMENTS)
متقاضیان در هر شغل و حرفه‌ای که مشغول به فعالیت هستند می‌بایست مدارک کاملی از حرفه‌ای که دارند را ارائه دهند تا بتوانند کارمند سفارت را برای دریافت این ویزا توجیه کنند. مدارک عتبر و شغلی می‌تواند به کارمند سفارت این اطمینان را بدهد که فرد متقاضی از نظر کار و حرفه در کشور خب بسیار قوی می‌باشد و حتی گاهی مورد تایید خود کشور کانادا برای همکاری با صنف‌های کاری مرتبط در کانادا می‌باشد.

در صورت عدم تهیه مدارک مورد نیاز ویزا قطعا رد خواهد شد.

اگر قصد درخواست ویزای کانادا دارید یا برای دریافت آن اقدام کرده‌اید و یا با ریجکت درخواستتان مواجه شده‌اید دانستن موارد فوق می‌تواند به شما کمک نماید. برای اخذ ویزای کانادا با کارشناسان ما مشورت کنید.
با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب ...