برگه بیومتریک ویزای کانادا چیست؟

برگه بیومتریک ویزای کانادا چیست؟

 همه چیز درباره‌ی برگه بیومتریک

انگشت‌نگاری ویزای کانادا یکی از مراحل درخواست اخذ ویزای کانادا می‌باشد که شخص متقاضی باید در یکی از دفاتر VAC حضور یابد. در مرحله آپلود مدارک به صورت آنلاین گرفتن برگه‌ای به نام برگه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بیومتریک (BIOMETRIC LETTER) الزامی می‌باشد. در این مطلب می‌خواهیم با این برگه و محتوای آن آشنا شویم.

برگه بیومتریک (BIOMETRIC LETTER) چیست؟

در ویزای کانادا به صورت آنلاین دریافت برگه بیومتریک الزامی می‌باشد که شخص متقاضی پس از ساخت اکانت و آپلود مدارک و پرداخت ورودیه سفارت از طریق VISA CARD,MASTERCARD و... پس از 1 الی 2 روز کاری از طریق ایمیل ساخته شده برای شخص متقاضی می‌تواند وارد اکانت خود شده و برگه بیومتریک خود را دریافت نماید. این برگه صرفا نشان‌دهنده آپلود مدارک ویزای کانادا می‌باشد و پرونده اخذ این ویزا پس از انگشت‌نگاری در یکی از دفاتر VAC به جریان می‌افتد. به بیان دیگر در صورت آپلود مدارک به صورت آنلاین، داشتن این برگه الزامی است.

 undefined

تصویر برگه بیومتریک پس از ثبت اطلاعات درخواست ویزای کانادا

برگه بیومتریک حاوی چه اطلاعاتی است؟

پس از آپلود مدارک 1 الی 2 روز بعد، از سوی سفارت برگه بیومتریک که نشان‌دهنده به جریان افتادن پرونده در سفارت پس از انگشت‌نگاری است برای شخص متقاضی ارسال می شود. این برگه حاوی اطلاعات زیر است:

کد رهگیری: این کد به صورت امنیتی برای هر فرد وجود دارد که مختص خود شخص می باشد.

اطلاعات شخصی: نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و جنسیت و دیگر اطلاعات شخص در این برگه به صورت دقیق ذکر شده است.

بازه زمانی معین: در پایان این برگه یک بازه زمانی 30 روزه به شخص برای رفتن به انگشت‌نگاری می‌دهند که در این برگه ذکر شده است و شخص می‌بایست تا پیش از تاریخ مشخص شده و یا همان روز در یکی از دفاتر VAC حضور یابد و انگشت‌نگاری شود.

ارائه همین برگه در درخواست آنلاین برای انگشت‌نگاری کفایت می‌کند.

 

اگر قصد دریافت ویزای مولتی کانادا را دارید حتما با مشاوران ژیوار تماس بگیرید و راهنمایی شوید.

ادامه مطلب ...