سفر به سوییس

خانه اروپا سوییس

تور سوییس

مشاهده کامل

راهنمای سفر به کشور سوییس

نگاهی اجمالی به سوییس و دیدنی های سوییس

سوئیس مهد پیشرفت و شکلات‌های خوشمزه

سوئیس ‌یکی از ثروتمندترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان با حدود 5/7 میلیون جمعیت است. یک کشو کوچک، تمیز با طبیعتی دست نخورده؛ از کوهستان برفی آلپ گشرفته تا باغ وحش‌های زیبا و دیدنیش و همچنین مردمی شاد و مهربان و البته قانونمند. مردم این کشور به چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش صحبت می‌کنند و اگر قصد سفر به این کشور را دارید دانستن چند عبارت آلمانی راه خوبی برای ارتباط برقرار کردن با آن‌هاست.

و اما شکلات، حتما شما هم یکی از افرادی هستید که با شنیدن نام این کشور به یاد شکلات‌های کاکائویی خوشمزه می‌افتید، مخصوصا برند لینت. در قرن هفدهم بود که کشور سوئیس تصمیم گرفت تا از موقعیت استراتژیک خوب خودش به عنوان یه نقطه مهم برای حمل و نقل کالا در اروپا استفاده کند و شکلات‌های کاکائویی هم یکی از کالاهایی بود که در این کشور تولید و صادر می‌شد و آنها با خلاقیت خودشان هر روز بر کیفیت و طعم و تنوع شکلات‌ها افزودند و امروزه به چنین جایگاهی در صنعت شکلات دست یافتند. با توجه به نرخ یورو، شکلات سوئیسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای سوغاتی است.

 

ادامه مطلب ...

آب و هوای سوییس

حتما شما هم در کودکی کارتن بچه‌های آلپ را تماشا کرده‌اید. من به شخصه همیشه در این رویا بوده‌ام که این کوهستان را از نزدیک ببینم و با تک تک کاراکترهای آن کارتن در کوه‌های آلپ قدم بزنم و با آن‌ها برف بازی کنم و البته دست در دستشان با هم به کنار دریاچه برویم و کمی قایق‌سواری کنیم. باید گفت که در کشور سوئیس این آرزو کاملا ممکن است و می‌تواند با کمی برنامه‌ریزی به یک برنامه سفر تبدیل ‌شود.

 در کشور چهار فصل سوئیس، بیشتر مواقع هوا معتدل و خنک است و خبری از گرمازدگی و آفتاب و حرارت نیست. با این حال بهترین فصل سفر صد البته تابستان است، هر چند ممکن است از نظر هزینه کمی گران‌تر تمام شود، اما از آنجایی که نیازی به نگرانی درباره تغییرات آب و هوایی وجود نخواهد داشت، شما می‌توانید از تمام مناطق زیبای سوئیس دیدن کنید و به تمام امکانات تفریحی آن دسترسی داشته باشید.

 

شهرهای سوییس

زوریخ
ژنو
لوسرن
لوگانو
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند