خانه تورهای ویلنیوس تور لیتوانی استونی لتونی

تور لیتوانی استونی لتونی

2 شب ویلنیوس 1 شب کایوناس 2 شب ریگا 2 شب تالین
جاذبه‌های گردشگری
شهر ویلنیوس
شهر کایوناس
شهر ریگا
شهر تالین

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
پنجشنبه
9 خرداد 1398
پنجشنبه
16 خرداد 1398
هتل 4 ستاره تالین,هتل 4 ستاره ویلنیوس,هتل 4 ستاره کایوناس,هتل 4 ستاره ریگا ترکیش ایرلاین ------

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • اول

  از تهران به پایتخت لیتوانی شهر ویلنیوس می‌رسیم. ویلنیوس یکی از بزرگترین شهر های شرق آسیاست با بیش از 1500 بنا که هر کدام بیانگر هر قرنی است. سبک معماری شرقی ، گوتیک و رنسانس و ... بیانگر سبک طراحی باروک این شهر است.

  وقت آزاد بعد از رسیدن

  اقامت در ویلنیوس

   

 • دوم

  بعد از صرف صبحانه 3 ساعت از روز دوم را به گشت و گذار و آشنایی با شهر قدیمی ویلنیوس می‌پردازیم شهری که با قدم زدن در آن قرن 16-19 میلادی را لمس می‌کنید.

  کلیسای جامع ویلنیوس که روی تپه ای بالای مرکز شهر قرار دارد , قلعه گدیمیناس، کلیسای سنت آن، دانشگاه ویلنیوس که سمبل علم و روشن فکری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ست، تالار انجمن شهر، محله یهودی ها و دروازه سپیده دم از مکان های بازدیدی ما در روز دوم می‌باشد.

  وقت آزاد برای ناهار

  به سمت شهر تراکی که در 37 کیلومتری ویلنیوس قرار دارد حرکت میکنیم و از قلعه ی آن که تبدیل به موزه ی جذابی در وسط جزیره ی گالو شده و بیانگر تاریخ غنی آن منطقه است بازدید می‌کنیم ، در  2کیلومتری این شهر زیبا خانه های چوبی قرار دارد و لذت روز ما را تکمیل میکند.برای شب به ویلنیوس باز می‌گردیم

   

 • سوم

  بعد از صرف صبحانه برای دیدن دومین شهر بزرگ لیتوانی از هتل خارج می شویم و پس از طی کردن مسیر 140 کیلومتری از ویلنیوس به آن میرسیم. و از قسمت قدیمی شهر بازدید میکنیم (قلعه قرن13 و کلیسای مرکزی شهر و ساختمان شهرداری، کلیسای جامع بازیلیک)

  غروب به سمت هتل برمی‌گردیم و شب در ویلنیوس اقامت داریم.

   

 • چهارم

  روز چهارم بعد از صرف صبحانه به سمت شهر ریگا در کشور لتونی راه میفتیم و وقت آزاد در اختیار مسافرین گرامی قرار دارد. اقامت در ریگا

 • پنجم

  بعد از صرف صبحانه روزمان را با قدم زدن و گشت شهری در ریگا را شروع می‌کنیم.در حین گشت از کلیسای جامع دام، کلیسای سنت پیتر، خانه های قدیمی، دروازه سوئدی، کلیسای سنت جاکوب ، خانه پارلمانی، قلعه قدیمی ریگا، بنا ها، معماری‌ها ، رستورانها و کافه های بی نظیر این شهر دیدن میکنیم.

  صرف ناهار در شهر قدیمی

  بعد از ظهر به سمت جورمالا که در 25 کیلومتری ریگا قرار دارد می‌رویم. بزرگترین ساحل و اسپا حوزه بالتیک در این منطقه قرار دارد. این شهر به طبیعت بکر ، آبهای معدنی ،ماسه درمانی ، جنگل های صنوبر و تپه های شنی معروف است.

  به ریگا برمی‎گردیم

   

 • ششم

  بعد از صبحانه به سمت تالین در استونی میرویم 

  وقت آزاد بعد از رسیدن به تالین

   

 • هفتم

  بعد از صرف صبحانه با قدم زدن در گشت شهر تالین قرن 14 و 15 میلادی را لمس کنیم. بازدید از آثار تاریخی و برجسته این شهر از جمله کاخ و قلعه تومپی، میدان شهرداری ،کلیسای جامع ارتودوکس روسی الکساندر نوسکی و کلیسای گنبدی تالین از برنامه های گشت شهری امروز ماست.صرف ناهار در شهر قدیمی .وقت آزاد در اختیار

  اقامت در تالین

   

 • هشتم

  صرف صبحانه در هتل

  بازگشت به ایران 

   

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند