خانه تورهای بوداپست تور مجارستان-اتریش-چک-آلمان | ژیوار

تور مجارستان-اتریش-چک-آلمان | ژیوار

4 شب بوداپست 2 شب وین 2 شب پراگ 3 شب فرانکفورت
جاذبه‌های گردشگری
شهر بوداپست تپه تماشایی قلعه موزه ملی مجارستان ساختمان پارلمان و جواهرات سلطنتی کلیسای سنت استفان قلعه ماهیگیر کلیسای ماتیاس جزیره مارگارت
شهر وین کاخ هافبورگ کلیسای جامع سنت اشتفان پارک و مرکز تفریحی پراته کاخ بلودیره دانشکده سوارکاری اسپانیایی باغ وحش وین خانه اپرای وین کلیسای سنت پیتر مقدس ساختمان پارلمان اتریش تالار شهر وین موزه تاریخ طبیعی
شهر پراگ قلعه‌ی پراگ پل چارلز میدان قدیمی شهر پراگ کلیسای جامع سنت ویتوس ساختمان شهرداری پراگ صومعه و کتابخانه Strahov میدان ونسلاس پراگ موزه ملی پراگ موزه آلکمی پراگ خانه رقصان پراگ کنیسه اسپانیایی
شهر فرانکفورت برج اصلی شهر خانه‌ گوته رومربرگ کلیسای جامع سنت بارتولومیو باغ گیاه‌شناسی پالمن‌گارتن موزه تاریخ طبیعی سنکن‌برگ کلیسای سنت پاول پل ایزنر اشتیگ موزه‌ی اشتدل خانه کهن اپرا

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
شنبه
12 مرداد 1398
چهارشنبه
23 مرداد 1398
هتل 4 ستاره بوداپست,هتل 4 ستاره وین,هتل ۴ ستاره فرانکفورت,هتل ۴ ستاره پراگ ایران ایر ------

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • روز اول
  سفر را با فرودگاه امام خمینی مبدا شروع سفری به یاد ماندنی به مجارستان و اتریش است که با پروازی 5 و نیم ساعته توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر به شهر زیبای وین خواهیم رسید و با اتوبوس مخصوص تور به سمت بوداپست حرکت میکنیم. طبیعت سرسبز مسیر را برای ما کوتاه خواهد کرد.پس از رسیدن به بوداپست به سمت هتل حرکت کرده و اتاق ها را تحویل می گیریم. ادامه روز را همسفران جهت استراحت زمان آزاد خواهند داشت.
 • روز دوم
  پس از صرف صبحانه در هتل به مرکز شهر رفته و از جاذبه های دیدنی بوداپست مثل ساختمان پارلمان، کلیسای سنت استفان، کاخ سلطنتی،بافت قدیمی شهر دیدن کرده و با خرید در مرکز شهر و صرف نهار در رستوران های زیبای مجارستانی لذت روز خود را تکمیل میکنیم.
 • روز سوم
  امروز را به گشتی دوباره و دیدن جاذبه های دیگر شهر مثل رودخانه دانوب و پل زنجیر، میدان قهرمانان، سنگر، استحکامات ماهیگیر وکستل هیل دیدن خواهیم پرداخت. بعد از بازگشت به هتل بعد از استراحت کوتاهی در آن، با کشتی سواری در رودخانه دانوب و صرف شام روز بی‌نظیر خود را به پایان می‌رسانیم.
 • روز چهارم
  امروز همسفران عزیز می توانند به پیشنهاد راهنما به مرکز شهر آمده و با خرید و گشت و گذار در آن لذت ببرند و یا به پیشنهاد آژانس از تور اختیاری بازدید از براتیسلاوا پایتخت اسلواکی را انتخاب کرده و با دیدن قلعه براتیسلاوا، کلیسای جامع سنت مارتین، کاخ پریمات، کاخ سفید و صرف ناهار روز بی‌نظیری را برای خود رقم بزنند.
 • روز پنجم
  پس از خداحافظی از شهر بوداپست به سمت وین پایتخت موسیقی جهان یکی از پر بازدیدترین شهرهای اروپا رفته و پس از استراحتی کوتاهی در هتل با پیشنهاد راهنمای با تجربه به مرکز خرید ماریا هیلفر در مرکز شهر می‌رویم و شب خود را با خرید و صرف شام در رستوران‌های اتریشی می‌گذرانیم.
 • روز ششم
  امروز به گشت درشهر بی نظیر وین خواهیم پرداخت و در طول روز از جاذبه های بی‌نظیر شهر مثل قصر هافبورگ،کاخ شونبرون، کلیسای جامع سنت استفان،خانه ی اپرا وین، ساختمان پارلمان اتریش، ساختمان شهرداری وین و بنای یادبود ماریا ترزا دیدن میکنیم.
 • روز هفتم
  پس از تحویل اتاق ها و خداحافظی با این شهر بی نظیربا اتوبوس به سمت پراگ یکی از زیباترین شهر های دنیا رفته و در مسیر از طبیعت زیبا و بکر آن لذت میبریم. سپس به هتل رفته و بعد از تحویل گرفتن اتاق‌ها و استراحت کوتاهی در هتل به مرکز شهر آمده و از قدم زدن بر روی سنگ فرش‌های قدیمی و دیدن بافت قدیمی شهر و صرف شام لذت می‌بریم.
 • روز هشتم
  پس از صرف صبحانه به گشت در این شهر بی نظیر و رویایی میپردازیم و در طول روز از قلعه پراگ، پل چارلز، ساعت نجومی، تالار شهرداری، برج پودر، میدان قدیمی شهر دیدن میکنیم.
 • روز نهم
  پس از تحویل اتاق ها از زیبایی های پراگ خداحافظی کرده وبا اتوبوس تور به سمت فرانکفورت شهر قدیمی شاهنشاهی بر روی رودخانه ماین می‌رویم. بعد به هتل رفته و اتاق ها را تحویل می‌گیریم و استراحت کوتاهی خواهیم داشت. سپس به مرکز شهر رفته و از خرید با قیمت های ارزان در آن لذت می‌بریم.
 • روز دهم
  امروز را به گشت در فرانکفورت اختصتاص می‌دهیم و در طول روز از بافت قدیمی شهر، میدان رومر، خانه‌ی گوته، خانه ی کهن اپرا، کلیسای جامع سنت بارتولومیو دیدن میکنیم.
 • روز یازدهم
  امروز همسفران عزیز می توانند آخرین روز گشت خود را به خرید در مرکز شهر اختصاص دهند و یا به پیشنهاد آژانس به بازدید از شهر کلن یکی از پر بازدید کننده ترین شهر های آلمان اختصاص دهند و از جاذبه های این شهر مثل بافت قدیمی شهر،کلیسای جامع،رودخانه راین،تله کابین کلن، پل hohenzollem دیدن کرده و از خرید در کلن لذت ببرند.
 • روز دوازدهم
  این سفر 12 روزه‌ی پر خاطره را با خداحافظی از بوداسپت، وین، پراگ، کلن و فرانکفورت به پایان می‌رسانیم و با امید دیداری دوباره با پروازی 5 و نیم ساعته به تهران بازمی‌گردیم.

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند