خانه تورهای زوریخ تور سوییس نوروز 98 | 5 روزه

تور سوییس نوروز 98 | 5 روزه

4 شب زوریخ
جاذبه‌های گردشگری
شهر زوریخ موزه هنر‌های زیبا زوریخ خانه اپرای زوریخ باغ وحش زوریخ کلیسای زنان زوریخ موزه ملی سوئیس موزه ریتبرگ خیابان بانهوف کلیسای سن‌ پیتر

امکانات رفاهی تور

 • تور لیدر فارسی
 • بلیط رفت و برگشت
 • صبحانه
 • بیمه مسافرتی
تاریخ های اجرا
شروع پایان هتل پرواز قیمت جدول قیمت
چهارشنبه
29 اسفند 1397
یکشنبه
4 فروردین 1398
هتل 4 ستاره زوریخ اکراین ------
دوشنبه
5 فروردین 1398
جمعه
9 فروردین 1398
هتل 4 ستاره زوریخ اکراین ------
شنبه
10 فروردین 1398
چهارشنبه
14 فروردین 1398
هتل 4 ستاره زوریخ اکراین
نرخ پرواز
+
790 EUR

برنامه سفر و گشت های تفریحی

این برنامه مربوط به آخرین توری است که اجرا شده است و ممکن است تغییر کند
 • روز اول
  سفر به سوییس با جمع شدن در گیت پروازهای خروجی امام خمینی شروع می شود انتظار داریم این سفر از تهران به زوریخ حدود 6 ساعت به طول انجامد و پس از رسیدن به زوریخ و تحویل گرفتن چمدان‌ها به سمت اتوبوس رفته و برای گشت پانورامیک از شهر زوریخ آماده می‌شویم. پس از این گشت به سمت هتل حرکت کرده و پس از تحویل گرفتن اتاق‌ها و استراحتی کوتاه پیشنهاد می‌کنیم شب به سمت مرکز شهر و خیابان بانهوف رفته و شب را با گذراندن در یکی از لوکسترین خیابان‌های خرید در سوئیس و صرف شام در رستوران‌های زیبای آن سپری کنیم.
 • روز دوم
  امروز را به گشت در بزرگترین شهر سوئیس و یکی از مرفه ترین شهرهای دنیا اغاز می‌کنیم. در این روز از خیابان بانهوف، کلیسای بی‌نظیر فرومونستر، بافت قدیمی شهر، قنادی منحصر بفرد اشپرونگلی، ساختمان زیبای شهرداری و ارتفاعات UTLIBERG دیدن میکنیم. پس از پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم و یا با استفاده از پیشنهاد لیدر ساعات بیشتری را از زیبایی های این شهر لذت ببریم.
 • روز سوم
  امروز وقت آزاد برای گشت در شهر زوریخ و بازدید از طبیعت بی مثال آن دارید یا پیشنهاد می‌کنیم روز خود را به گشت اختیاری دریاچه لوگانو و چشم سپردن به زیبایی‌های بی نظیر طبیعی این شهر مانند: قسمت بافت قدیمی شهر، پارک ها و گردشگاه‌های لوگانو، کلیسای جامع لوگانو و کشتی سواری در دریاچه لوگانو و لذت بردن از این شهر بی نظیر اختصاص دهید.
 • روز چهارم
  امروز را به پیشنهاد راهنما مسافران عزیزی که مایل باشند همراه با لیدر با مترو به مرکز شهر و خیابان بانهوف رفته و روز را به گشت و گذار در مرکز شهر و خرید سوغاتی‌های معروف سوییس از جمله صنایع دستی، ساعت و شکلات برای خود و اقوام و صرف ناهار در رستوران‌های زیبای سوئیسی اختصاص می دهیم. روز پنجم: پس از صرف صبحانه و چک کردن و تحویل اتاق ها با اتوبوسِ در اختیارِ تور به سمت فرودگاه رفته و با خاطرات به یادماندنی از دیدن این شهر زیبا را ترک کرده و با پرواز تقریبا 6 ساعته به سمت تهران باز می‌گردیم.
 • روز پنجم
  پس از صرف صبحانه و چک کردن و تحویل اتاق ها با اتوبوسِ در اختیارِ تور به سمت فرودگاه رفته و با خاطرات به یادماندنی از دیدن این شهر زیبا را ترک کرده و با پرواز تقریبا 6 ساعته به سمت تهران باز می‌گردیم.
اطلاعات تکمیلی این سفر

خدمات تور سوییس:

هتل 4 ستاره با صبحانه، پرواز رفت و برگشت، بیمه‌نامه مسافرتی، خدمات اخذ ویزای شنگن، تور لیدر، ترانسفر فرودگاهی، گشت و بازدید از اماکن دیدنی، و ترانسفرهای زمینی بین شهرها با اتوبوس در اختیار.

· پرداخت ورودی سفارت، ترجمه مدارک،ورودیه اماکن دیدنی، ناهار و شام ، عوارض خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.

· هزینه تور های آپشنال در صورت تمایل به شرکت در تور به صورت جدا گانه از مسافر اخذ می‌گردد.

· مسئولیت کنترل گذر نامه از هرجهت و ممنوعیت خروج از کشور، به عهده مسافر می باشد.

· استاندارد تمام اتاق‌ها در هتل‌های محل اقامت دو تخته است و چیزی به نام اتاق سه تخته وجود ندارد. توجه مسافران سه نفره را به این نکته جلب می‌نماییم که تخت سوم در اتاق سه تخته، از نوع سفری است که در صورت موجود بودن به صورت موقت در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود. همچنین به علت مسائل امنیتی در هتل های طرف قرارداد، اتاق‌های تودرتو (Connecting Rooms) وجود ندارد.

· این آژانس هیچ گونه تعهدی در خصوص تقاضاهای بعد از مهلت تعیین شده نداشته و احیانا در صورت پذیرفته شدن پرونده مسافر، افزایش نرخ تعلق می گیرد.

· متقاضیان اتاق سینگل ملزم به پرداخت 90یورو به ازای هر شب اقامت می باشد.

· همراه داشتن بیش از 5 هزار یورو به ازای هر نفر غیر قانونی بوده و توسط پلیس فرودگاه ضبط می‌گردد.

 ضمانت برگشت از سفر حداقل مبلغ 50.000.000 تومان از هر نفر دریافت می‌گردد.

پر فروش‌ترین تورهای گردشگری

مشاهده کامل
تخفیف ویژه بگیرید
تخفیف ویژه برای مشتریانی که در خبرنامه ژیوار عضو شده‌اند